TEGEVUSALA

Müüritööd

TEENUSEST

Kvaliteetne lahendus igale olukorrale

Pakume kvaliteetseid müüritöid nii äri- kui ka erakliendile ning teostame tööd vastavalt kliendi soovidele, sõltumata tööde keerukusest ja suurusest. Teenuste valik pakub erinevate vundamentide valamist, alusmüüride ehitamist, kui ka muid fassaaditöid.

Oma töös kasutame peamiselt kolme peamist lahendust.

  • Ehitamine FIBO plokkidest
  • Ehitamine AEROC plokkidest
  • Ehitamine Columbia-Kivi plokkidest

Lisaks oleme võimelised teostama ka näiteks fassaadide soojustamist, krohvimist ja vajadusel ka muid pisemaid lisatöid.

Selleks, et saaksime pakkuda täpsemat pakkumist ja luua personaalse lahenduse, helistage või saatke meile kiri. Omame oma valdkonnas väga pikaajalist kogemust ning meie jaoks on kliendi rahulolu ja kvaliteetne lõpptulemus number 1.

Võta ühendust juba täna

Miks on müüritööd olulised?

Betooni ja müüritööd võivad olla väga laialdased ning võivad tähendada nii vundamendi valamist või hoopis alusmüüri ehitamist, mis tähendab endast kividest laotud vundamenti. Kvaliteetne alusmüür või vundament on maja ehitusel väga oluline osa ning sellest sõltub ka suuresti ehitise tugevus ja kvaliteet.

Meie pakume erinevaid müüritöö lahendusi nii fibo plokkidest, columbia-kivi plokkidest, kui ka aeroc plokkidest. Kõikidel on oma eripärad ning valiku langetamisel tuleks nendest just lähtuda. Arvestama peab nii õhuniiskusega, et materjal ei läheks mädanema või hoopis soojusisolatsiooniga, et maja peaks hästi vastu ka suuremale pakasele.

Erinevad müüritööde materjalid

Teostame müüritöid Tallinas, kui ka muudes kohtades üle eest. Kasutame ehitusel ainult kõige kvaliteetsemaid materjale ning teeme materjali valiku vastavalt objekti nõuetele ja tellija soovidele.

Ehitamine FIBO plokkidest

Kergbetoonist FIBO plokid on oma ökoloogiliste omaduste poolest põhimõtteliselt samaväärsed keraamiliste tellistega. Fibo plokke iseloomustab hea soojusisolatsioon, mis muudab selle kasutamise eriti kasulikuks nii soojades, kui ka külmades kliimaoludest.

Kergbetoonist plokid on väga head, sest need hingavad ning suudavad reguleerida õhuniiskust ruumis. Kergbetoonist plokkidest seinad on väga  vastupidavad ega nõua suuremat hooldust. Seda just sellepärast, et materjal ei mädane ning ei karda niiskust ja sellest tulenevalt saab seda kasutada väga hästi vundamendi ehitamiseks. Fibo plokkide eripära on veel see, et need ei põle ning vastupidiselt metallile on nad roostevabad.

Ehitamine AEROC plokkidest

AEROC plokkide peamine omadus on see, et need koosnevad kärgbetoonist ning tänu sellele on neil suurepärased soojusisolatsiooni ja heliisolatsiooni omadused. Kärgbetooni koostisse kuuluvad vaid naturaalsed komponendid. Peamiselt koosneb kärgbetoon lubjast, tsemendist, liivast ja veest.

Müüritööde puhul on veel positiivne see, et nendes kasutatavad ained ei ole radioaktiivseid ning puuduvad kantserogeenseid aineid, raskeid metallid, polümeerid ja muud sünteetilisi ained. Mikrokliima, AEROC plokkidest ehitatud majades on ligilähedane puitmajade mikrokliimale. Laiaulatuslikud tervise uuringud on näidanud, et majad mis on ehitatud eri materjalidest soosivad palju rohkem tervisehäireid, kui inimestel kes elavad puitmajades või majades, mis on ehitatud kärgbetoonist.

Ehitamine columbia-kivi plokkidest

Columbia.kivi plokkidest tehtud müüritööd valmistatakse kolmest komponendist, milleks on Portlandtsement, vesi ja mineraalidest. Plokkidele on iseloomulik väga kõrge vastupidavus tase ning peale selle on nad ka väga lihtsalt armeeritavad.

Peale heale vastupidavusele on Columbia-kivi plokil täiesti arvestatavad soojusisolatsiooni näitajad ning ühtlasi ka päris hea heliisolatsioon. Kui soovite teostada talviseid müüritöid, siis neid saab teha ainult majasiseselt. Välistööd tuleks jätta pigem soojemasse aastaaega.

Müüritööde eelised

Võib arvata, et müürtööd on suuresti moest välja läinud ning pole enam nii populaarsed, sest töömaht on suur, kuid tegelikult on sellel väga palju eeliseid ja kasulikke külgi.

1.Suurendab hoone termilist massi

Esimese asjana võib välja tuua selle, et läbi fassaadi ladumise või muude müüriga seonduvate tööde on võimalik muuta hoone temperatuuri reguleerimist lihtsamaks. See tähendab seda, et hoone hoiab paremini sooja ning üleüldine küttelahendus muutub stabiilsemaks. Lisaks sellele ei ole müür tuleohtlik ja turvaline.

2.See on stabiilne ja kauakestev lahendus

Kvaliteetselt ja õigesti tehtud müüritööde puhul on tegu kauakestva lahendusega. Kui vundament on tehtud näiteks FIBO plokkidest, tähendab see seda vundament on tugev ja kvaliteetne ning selle hoone eluiga on väga pikk. Peale vastupidavuse annab hästi tehtud müüritööd ka väga hea heliisolatsiooni.

3.Visuaalselt ilus ja praktiline

Erinevate müüritöödega võib minna väga loovkas ning vajadusel neid  visuaalselt ilusamaks muuta. Peale silmailu on tal veel mitmeid häid omadusi, mis muudab ta väga praktiliseks investeeringuks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST NING KÜSI PAKKUMINE
CREDITINFO SERTIFIKAAT2022